سانسوریا گلد فلیم پایه بلند

۲۵۰,۰۰۰ تومان

نور متوسط و غیر مستقیم
آبیاری هفتگی
دما ۲۰-۲۶ درجه سانتی گراد
خاک مغذی با زهکشی مناسب

از جمله گیاهان آپارتمانی مقاوم به سرما و گرما که نگهداری از آن در بین دوستداران گل‌وگیاه بسیار رایج است، می‌توان به سانسوریا گلد فلیم پایه بلند اشاره کرد. گیاهی همیشه‌سبز و متعلق به غرب آفریقا که بر اساس تحقیقات ناسا به‌عنوان گیاه تصفیه‌کننده هوا نیز شناخته می‌شود. برای افرادی که وقت زیادی برای رسیدگی به گیاهان ندارند، خرید سانسوریا گلد فلیم پایه بلند گزینه ایده‌آلی محسوب می‌شود. این گیاه می‌تواند در شرایط سخت نیز به رشد خود ادامه دهد و با زیبایی خیره‌کننده‌اش توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. 

یکی از ویژگی‌های بارز سانسوریا گلد فلیم پایه بلند توانایی گیاه در جذب آلاینده‌های سمی مانند فرمالدئید و تولوئن است. این ویژگی سانسوریا گلدفلیم را به گیاهی مناسب برای قراردادن در اتاق‌خواب تبدیل می‌کند. از نظر گونه گیاهی، انواع سانسوریا جزو زیرمجموعه ساکولنت‌ها محسوب می‌شوند که در برابر تنش‌های محیطی از مقاومت زیادی برخوردارند. گل شمشیری، زبان مادرشوهر و گیاه مار نام‌های دیگری هستند که به وسیله آنها این گیاه جذاب آپارتمانی در دنیا شناخته می‌شود. 

قیمت و خرید سانسوریا شمشیری گلد فلیم پایه بلند؛ ارسال مستقیم از گلخانه

گل‌های زینتی، انواع کاکتوس‌ها، گل‌های شاخه‌ای و گل‌های آپارتمانی از جمله سانسوریا گلد فلیم پایه بلند از  پرکاربردترین گل‌هایی هستند که امکان کاشت و پرورش آنها در محیط‌ گلخانه وجود دارد. سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی مناسب، عایق‌بندی و تهویه مطبوع، نور کافی آبیاری اصولی و… از جمله امکاناتی هستند که در محیط گلخانه برای پرورش بهتر گیاهان مهیا هستند.

قطعا گیاهان آپارتمانی از جمله سانسوریا گلد فلیم پایه بلند در چنین شرایطی می‌توانند به رشد ایده‌آل و مناسبی دست یابند و از سرسبزی و شادابی بی‌نظیری برخوردار شوند. در چنین شرایطی خرید گیاه و انتقال آن به منزل باعث می‌شود شما در طول نگهداری از آن با مشکل خاصی روبرو نشوید؛ زیرا گیاه را در ایده‌آل‌ترین شرایط دریافت کرده‌اید و تنها با اندکی توجه می‌توانید از شادابی دائمی گیاه لذت ببرید. 

قیمت سانسوریا گلد فیلم پایه بلند در گلخانه در قبال شرایط فوق‌العاده‌ای که برای رشد آن مهیا است، بسیار ناچیز است و هزینه‌ای که شما برای خرید گیاه پرداخت می‌کنید به‌نوعی یک سرمایه‌گذاری بلندمدت محسوب می‌شود. 

نکات مراقبت و نگهداری سانسوریا گلد فلیم پایه بلند

نگهداری از سانسوریا گلد فلیم پایه بلند مانند زامیفولیا بلک بسیار آسان است؛ زیرا از جمله گیاهان مقاوم آپارتمانی محسوب می‌شوند که می‌توانند شرایط سخت محیطی را تا مدت‌ها تحمل کنند. اگر جزو افرادی هستید که مهارت و تجربه کافی در نگهداری از گیاهان آپارتمانی ندارید، انتخاب سانسوریا گلد فلیم پایه بلند انتخاب ایده آلی به شمار می‌آید، فقط کافی است در تامین نیازهای اولیه گیاه نکات زیر را به خاطر بسپارید:

۱. نوردهی: تقریبا همه گیاهان آپارتمانی از جمله سانسوریا گلد فلیم پایه بلند برای رشد ایده‌آل روزانه به ۶ تا ۸ ساعت نور فیلترشده و غیرمستقیم خورشید نیاز دارند. ازآنجایی‌که این گیاه جزو گیاهان مقاوم به کم‌نوری محسوب می‌شود می‌تواند، محیط‌های کم‌نور و سایه را نیز تحمل کند. بهترین مکان برای قراردادن سانسوریا گلد فلیم پایه بلند در فاصله ۲ متری از پنجره‌های جنوبی و غربی ساختمان است.

۲. دمای مناسب: بهترین بازه دمایی برای نگهداری سانسوریا گلد فلیم پایه بلند بین ۱۵ الی ۳۰ درجه سانتیگراد است. از قراردادن گیاه در برابر سرمای بیش از حد خودداری کنید و هیچ‌گاه آن را در معرض برف‌وباران قرار ندهید و بهتر است در فصل زمستان گیاه درون منزل نگهداری شود. 

۳. میزان آبیاری: سانسوریا گلد فلیم پایه بلند مانند زامیفولیا و آگلونما جزو گیاهان مقاوم به کم‌آبی محسوب می‌شود که به آبیاری زیادی نیاز ندارد. معمولاً در فصل زمستان یک‌بار در هفته و در فصل تابستان دو بار در هفته آبیاری می‌تواند، نیاز آبی گیاه را پوشش دهد. توجه داشته باشید قبل از آبیاری گیاه از خشک‌بودن خاک گلدان اطمینان حاصل کنید.

سانسوریا گلد فلیم پایه بلند جزو گیاهان سمی محسوب می‌شود و در صورت حضور کودکان، سالمندان آلزایمری و حیوانات خانگی لازم است محل نگهداری گیاه دور از دسترس باشد؛ زیرا در صورت بلع می‌تواند، باعث درد شکم، تهوع، استفراغ و اسهال شود.

۴. رطوبت مناسب: رطوبت متوسط محیط برای رشد سانسوریا گلد فلیم پایه بلند مناسب است و این گیاه به رطوبت بسیار زیادی احتیاج ندارد؛ اما اگر رطوبت محیط کمتر از حد متوسط است می‌توانید با ساخت جزیره یا دستگاه بخور سرد رطوبت موردنیاز گیاه را تامین نمایید.

۵. خاک مناسب: سانسوریا گلد فلیم پایه بلند معمولاً در خاک سنگین از رشد بهتری برخوردار است. مخلوطی از شن، رس، ماسه و مواد آلی ترکیبی ایده‌آل برای خاک گیاه هستند که می‌تواند در آن به‌خوبی رشد کند. توجه داشته باشید برای اینکه خاک بتواند در هنگام آبیاری آب را به‌راحتی از خود عبور دهد، باید زهکشی بسیار خوبی داشته باشد. 

۶. کوددهی: فصل بهار و تابستان زمان‌های مناسبی برای کوددهی و تغذیه بهتر گیاه سانسوریا گلد فلیم پایه بلند محسوب می‌شوند. مناسب‌ترین کود برای تغذیه گیاه کودهای NPK است که منبع غنی از نیتروژن، فسفر و پتاسیم محسوب می‌شوند.

۷. تکثیر گیاه: برای تکثیر سانسوریا گلد فلیم پایه بلند می‌توانید از دو روش قلمه‌زدن برگ و تکثیر از طریق پاجوش اقدام نمایید و تعداد بیشتری از این گیاه آپارتمانی خاص داشته باشید. 

۸. گلدان مناسب: برای‌آنکه سانسوریا گلد فلیم پایه بلند بتواند از رشد مطلوبی برخوردار باشد، انتخاب گلدان مناسب از اهمیت بسزایی برخوردار است. گلدانی که در انتهای آن سوراخ‌هایی وجود دارد و خروج ریشه گیاه از آنها، نشان‌دهنده زمان تعویض گلدان با گلدانی یک سایز بزرگتر است.

۹. پی‌اچ (PH) مناسب خاک: میزان ph خاک برای رشد مطلوب سانسوریا گلد فلیم پایه بلند بین ۴/۵ تا ۷ است. 

بهترین جا برای خرید اینترنتی گل شمشیری گلد فلیم پایه بلند کجاست؟ 

با شکل‌گیری فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه عرضه گل‌وگیاه، به‌راحتی می‌توان انواع گل‌های آپارتمانی و زینتی را به‌صورت آنلاین سفارش داد و نکات مراقبتی و شیوه نگهداری از آنها را به کمک پشتیبان‌های مجموعه دریافت کرد. بدون شک خرید از یک گل‌فروشی یا گلخانه آنلاین که بتواند به خرید گیاهان آپارتمانی را با قیمتی مناسب در کمترین زمان در اختیار مشتریان قرار دهد، بسیار لذت‌بخش است. 

یکی از معتبرترین وب‌سایت‌های فروشگاهی در این زمینه، بوتانیک است که با ارائه انواع گل‌های تازه و با‌کیفیت با  سریع‌ترین ارسال، سعی در کسب رضایت بیشتر مشتریان خود دارد. در وب‌سایت فروشگاه بوتانیک یک فضای کاربری راحت برای مشتریان تهیه شده که با دسته‌بندی انواع محصولات و ارائه قیمت، امکان آشنایی با ویژگی‌های انواع گیاهان و مقایسه قیمت‌ها برای کاربران فراهم است. 

در مجموع انتخاب آسان، ارائه مشاوره‌های حرفه‌ای و تخصصی، قیمت مناسب، تضمین کیفیت، ارسال سریع و به‌موقع و پیگیری بعد از خرید از جمله مزیت‌های ارزشمندی هستند که بوتانیک را به بهترین جا برای خرید اینترنتی سانسوریا گلد فلیم پایه بلند و دیگر گیاهان آپارتمانی تبدیل می‌کنند. 

ابعاد 15 × 45 سانتیمتر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سانسوریا گلد فلیم پایه بلند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *